Polynomial and spline approximation. Edited by Badri N. Sahney
Uloženo v:
Podrobná bibliografie
- Hlavní autor
- Typ dokumentu
- Články
- Publikováno v
- Aplikace matematiky. -- ISSN 0373-6725. -- Volume 26, issue 2 (1981), page 159-160
- Témata
- Recenze na
- Polynomial and spline approximation. -- Dordrecht (Holland) ; Boston ; London : D. Reidel Publishing Company, 1979
Cíl | Odkaz | Zdroj odkazu |
---|---|---|
Web | Plný text | Výběr článků v českých novinách, časopisech a sbornících - ANL |